Výběrové řízení stále v plném proudu! Připojíš se?

Rok 2017 byla skvělá jízda. Kiwi.com, netbox.cz, ROCKAWAY, Jihomoravské inovační centrum, mall.cz, Praha, Brno a desítky dalších spokojených klientů. V devítičlenném týmu jsme ukončili celkem 535 projektů, odškolili desítku seminářů, natočili dva webináře, sjeli rakouskou Salzu, prochodili Vysočinu a vykázali interně přes 500 hodin na přípravu na GDPR.

Teď je prosinec, účinnost GDPR se blíží a my víme, že budeme mít až do května práce nad hlavu. Hledáme proto nového kolegu nebo kolegyni (ať se nám to trochu genderově vyváží), kteří by nám pomohli to všechno zvládnout a stali se pevnou součástí našeho týmu.

O NÁS

Jsme na trhu 8. rokem, máme veškeré zázemí, dostatek zkušeností a základ skvělého týmu. Nadšením, vizemi a touhou změnit svět k lepšímu jsme ale stále startupem. Vedle generální praxe se zaměřujeme na IP, IT/ITC, transakční poradenství, e-commerce, ochranu osobních údajů, veřejné zakázky a nemovitosti, neboť jsou nám tyto oblasti blízké a vidíme v nich velkou příležitost. Naši práci stavíme na entuziasmu, dlouhodobých vztazích a silných stránkách a talentech našich lidí. Máme jasný plán, jak vytvořit hvězdný tým a nechat lidi okolo nás vyrůst. Advokacii děláme poctivě, moderně a s nadšením.

CO NABÍZÍME

  • Kolektiv, do kterého se budeš těšit. V práci si tykáme a nenutíme nikoho chodit v kravatě. Chceme, aby se u nás lidem líbilo a do práce se těšili. 
  • Práci na zajímavých projektech, která tě bude bavit.
  • Možnost zůstat kdykoliv doma a pracovat na dálku.
  • Podporu při tvé osobním a profesním rozvoji. Otestujeme tě na silné stránky, pošleme tě na kurzy, které si vybereš. V knihovně máme téměř vše, co o osobním rozvoji bylo napsáno. Věříme ve schopnosti a talenty našich lidí a dáváme jim skutečnou odpovědnost. Ze zkušenosti víme, že když lidé budou dělat to, v čem jsou silní, půjde jim práce sama od ruky a bude je i bavit. Jsme malá firma, kde má každý neomezenou možnost růstu jakýmkoliv směrem. Záleží jen na tobě, kterým se vydáš.
  • Peníze, notebook, firemní byt na Karlíně a krásnou kancelář přímo v centru Brna.

CO POŽADUJEME

Musíš se vyznat v právu – bez toho to prostě nepůjde. Nemusíš být nutně expert, ale musíš se umět rychle zorientovat, dávat si věci dohromady a mít chuť se neustále učit novým věcem.

Nezáleží na tom, jestli jsi právě skončil školu nebo máš léta praxe. Důležité jsou tvoje postoje. Zbytek se pak rychle s naší pomocí naučíš.   

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE

Nemusíš mít obavy, že bys dělal pouze jednu věc. Pro naše klienty děláme různorodou práci. Dokonce jsme zapsáni jako ex offo obhájci. Tvoje práce tak bude pestrá a zajímavá. Pokud umíš anglicky, určitě se ti to bude hodit.

JAK PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Chceš se k nám připojit? Vyplň tento DOTAZNÍK. Pokud se nám budeš líbit, pošleme ti ke zpracování nějaký úkol. Pokud jej zpracuješ správně, pozveme tě na osobní pohovor.

Rok 2018 bude jízda. Pokud chceš být u toho, neváhej nám napsat. Těšíme se, až tě poznáme!  

Máš na nás nějaké otázky? Napiš nám na kancelar@kroupahelan.cz.