KROUPAHELÁN potřebuje praktikantku, popřípadě praktikanta!

Poznámka na úvod

V tuto chvíli je výběrové řízení uzavřené. Naši rádcové našli. To však neznamená, že byste nám nemohli dále zasílat životopisy, jen do toho. Pokud nás nadchnete a spolupráce bude dávat smysl, určitě se vám ozveme.

Když jsme přemýšleli nad tím, jak napsat tenhle inzerát, nejdřív nás napadlo, že se zkusíme vžít do role studenta, který by k nám mohl chtít na praxi. Pak jsme to pojali trochu jinak a zeptali se přímo našich praktikantek, čeho si nejvíce cení a co je pro ně naopak největší každodenní výzvou v KROUPAHELÁN.

Na co se můžeš těšit? 

 • Nejsi jen obyčejná pracovní síla, ale jsi součástí týmu, takže se s tebou počítá na pracovních akcích nebo naplánovaných workshopech. Samozřejmě nebudeš chybět na žádném teambuildingu. 
 • V kanceláři chápou, že musíš i studovat a dělat zkoušky, proto se ti snaží vždy časově vyjít vstříc. S tím souvisí, že i směny si plánuješ sám/sama. Nemusíš tak nutně být každý den v osm na značkách, ale klidně si pospat.
 • Dostaneš se k reálné klientské práci, takže si vyzkoušíš spoustu zajímavých věcí. Úkoly budou fakt různorodé – rešerše, přípravy podání i odpovědi klientům. Administrativy se bát nemusíš, na tu máme naši skvělou back-office!  
 • V kanceláři si všichni tykáme, takže se nemusíš bát, že někoho čirou náhodou urazíš, když ho neoslovíš „pane magistře“.
 • Home office není výsada mocných, ale můžeš na něm být i ty! Do kanceláře se ti ale určitě chtít bude – KROUPAHELÁN sídlí v krásných, klimatizovaných prostorách v centru města, takže to všude budeš mít kousek. Bezedná káva a čerstvé ovoce po celý den je samozřejmostí. 
 • Dostaneš svého mentora – někoho, na koho se můžeš vždy obrátit o pomoc. Budeš mít svůj vlastní rozvojový plán, který budeš pravidelně řešit na schůzkách s naší HR a zaplatíme ti test silných stránek. 
 • Lidé v kanceláři se opravdu zajímají o to, jak se máš, jak jsi zvládl(a) zkoušky a za práci ti vždy poděkují! Po odvedené práci dostaneš zpětnou vazbu.
 • Nástupní odměna je 120 Kč na hodinu. Pokud budeme spokojeni s tvojí práci, rozhodně přijde navýšení.

A na co se určitě připrav

 • Bude to makačka. Každé zadání je náročné, takže tě čeká pořádná dávka zodpovědnosti za výsledek, ale také spousta zkušeností, která tě vždy posunou dál. 

 • Počítá se s tebou dlouhodobě. Časem dostaneš svou vlastní agendu, kterou budeš mít pravidelně na starost.

 • Preferujeme studenty a studentky ze 4. a 5. ročníků. Pokud jsi tak teprve na začátku své právní cesty, doporučujeme s přihláškou ještě chvilku počkat. Nebo to klidně zkus, rádi se na tvůj životopis podíváme a třeba pro tebe i tak v kanceláři najdeme místo.

A jak by to naše praktikantky uzavřely? Asi takto:

„Proč bych doporučila praxi v KROUPAHELÁN? Dostanete k zajímavé práci se skvělými a chytrými lidmi, kteří jsou připraveni vám pomoct se posunout ve své cestě dál. Nikdo vám neříká, že to máte špatně, ale proč to máte špatně a jak by to mělo do příště vypadat lépe. Mimo jiné je tu i velmi přátelské a milé prostředí, ve kterém nikdo z nás nepracuje pod tlakem a do práce se tak všichni opravdu těšíme!“  

Nikol Horáková 

 

„KROUPAHELÁN je první kanceláří, ve které pracuji a cítím se jako rovnocenný člen týmu. Vím, že je moje práce důležitá a že se podílím na práci pro klienty. Tím se naučím mnohem víc než ve škole.“ 

Anna Osičková 

 

Přesvědčily tě naše studentky k tomu, aby ses u nás zkusil/a přihlásit? Pak neváhej a odešli přihlášku co nejdříve. 

Nebo můžeš číst ještě dál a dozvědět se více o KROUPAHELÁN!  

Jsme sice advokátní kancelář, ale klasické advokáty z devadesátek u nás nenajdeš. Jsme srozumitelní, otevření, nelhostejní, trochu blázniví. Plánujeme změnit českou advokacii. Potkáš nás na LinkedIn nebo U Čápa. Společně vytváříme pozitivní týmovou a rodinnou atmosféru. Všichni si u nás tykáme, zakládáme si na přátelských vztazích a neustále na nich pracujeme. Zajímáme se o druhé a aktivně nasloucháme. Radujeme se z maličkostí, oslavujeme malá i velká vítězství. Užíváme si život, rádi se smějeme a nebojíme si dělat legraci sami ze sebe. Jsme podnikaví, kreativní a otevření. Jsme zapálení, rosteme a vzděláváme se. Míříme vysoko a chceme dosahovat mistrovství ve všem, co děláme. Problémy považujeme za výzvy, chyby jsou známkou růstu. Žijeme aktivně a udržitelně.  

Máme 10 let zkušeností, skvělý tým s klienty jako je Jihomoravské inovační centrum, NICKNACK nebo Kiwi.com. Jsme přesvědčeni, že naše práce ovlivňuje svět kolem nás a není nám lhostejné, co se v našem okolí děje. S Institutem cirkulární ekonomiky proto měníme svět veřejných zakázek, ve Změně k lepšímu aktivně přispíváme k chytrému restartu ekonomiky na principech udržitelnosti, s iSmlouvou rozvíjíme téma elektronického uzavírání smluv a s Asociací softwarových agentur pomáháme správně soutěžit zakázky na vývoj softwaru.   

Věnujeme se zejména obchodnímu právu, fúzím a akvizicím, nemovitostem, e-commerce, právu duševního vlastnictví, IT/ICT a softwarovému právu, právu životního prostředí, ochraně osobních údajů, správnímu právu a veřejným investicím.   

V loňském roce jsme získali ocenění velmi doporučovaná regionální Právnická firma roku a Jirka Helán, partner naší kanceláře, získal ocenění Deloitte Legal Disruptor.  

Dostal/a ses až sem? To je skvělé! Zjevně máš výjimečnou schopnost číst dlouhé texty bez ztráty zájmu, trpělivosti a nadšení. Jsi tím pádem ideálním kandidátem na praktikanta nebo praktikantku u nás, takže rozhodně neváhej a odešli přihlášku

Pokud se chceš dozvědět ještě více o KROUPAHELÁN, doporučujeme také navštívit náš profil na COCUMA