Blog

Naši klienti: Kiwi

Naši klienti: Kiwi

Stěhování Kiwi.com do areálu bývalé Zbrojovky bylo největší brněnskou transakcí v oblasti komerčních pronájmů za rok 2019 a my jsme byli u toho. Zastoupili jsme Kiwi.com při….

Naši klienti: Queens

Naši klienti: Queens

Queens už od roku 2003 obléká lidi od hlavy až po paty. Což může říct taky každý druhý rodinný obchod s oblečením. Co už ale říct nemůže, že byli první. První, kdo měl odvahu „k nám na východ“ dotáhnout sneakers a streetwear od značek jako Puma, Nike….

Naši klienti: Epico International

Naši klienti: Epico International

Epico již od roku 2014 staví na jasně stanovených hodnotách – kvalitě produktů i služeb, ale také udržitelnosti a ekologii. I díky tomu aktuálně působí na více než 25 světových trzích a patří mezi hlavní….

Naši klienti: NICKNACK

Naši klienti: NICKNACK

S kým se zaručeně potkáte na Colours of Ostrava, slovenském festivalu Pohoda i utkání fotbalové Slavie? Pokud nemáte přátele s hodně barvitými zájmy a strojem času, sázka na jistotu bude NICKNACK, dnes už mezinárodní fenomén mezi vratnými kelímky. S….

Naši klienti: Campiri

Naši klienti: Campiri

Co je to Campiri? Jednoduchou odpovědí by byla půjčovna karavanů. Trochu sofistikovanější by možná byla komunita lidí, kteří si chtějí užít svobodné cestování s plným komfortem a vyhnout se přeplněným hotelovým resortům. Ale i to je možná málo. Campiri….