IT / ICT a softwarové právo

Naše zkušenosti dělají tuto oblast jednou z našich nejsilnějších. Zatímco technologie jdou dopředu, právo má tendenci tomu bránit (a když ne právo, tak alespoň právníci). Proto jsme zde však už nějakou dobu my a za námi úspěšné projekty, se kterými jsme pomáhali.

Náš úspěch spočívá v technologických znalostech a také znalosti trhu. Ať už jde o kybernetickou bezpečnost, ochranu dat, vývoj softwaru či jakoukoliv jinou možnou oblast, pomáhali jsme start-upům i nadnárodním společnostem.

Potřebujete pomoci se smlouvou o agilním vývoji, či poradit, zda vaší službě nebo podnikání nehrozí nějaké riziko? Nebo vás trápí cokoliv jiného od podmínek užívání F/OSS po pomoc s řešením bezpečnostních incidentů? Pojďme se sejít a vyřešit to.

Chcete nám kouknout pod ruce? Mrkněte na twitter našeho týmu.

Na IT / ICT softwarové právo se specializují:

Mgr. Josef Bátrla

Advokátní koncipient
  • 6 let praxe
  • GDPR, ochrana duševního vlastnictví, e-commerce, IT

Právo duševního vlastnictví a právo informačních technologií byla Josefova doména už při studiích, kdy začal navštěvovat odborné konference a účastnit se vědeckých soutěží. Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity nastoupil do advokátní kanceláře ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s. r. o., kde si rozšířil specializaci na kybernetickou bezpečnost a právo na ochranu osobních údajů. Tu od letošního roku praktikuje v týmu kanceláře KROUPAHELÁN, kde doplňuje svoje zkušenosti s implementací GDPR v různých sektorech.


Vybrané reference

IT / ICT a softwarové právo